Previous
Next
Previous
Next

Zabieg parafinowy – Świat Paznokci zaprasza

12809722_1723672937877093_8195177588439344584_nZabieg parafinowy – jest idealnym rozwiązaniem na problem zniszczonej, suchej i szorstkiej skóry rąk. Parafina jest szczególnie polecana w chłodniejsze pory roku, kiedy dłonie są narażone na niską temperaturę, a jej mocno rozgrzewające działanie jest wtedy bardzo pożądane. Podgrzewając dłonie za pomocą parafiny rozgrzewamy tkanki bezpośrednio pod skórą, rozszerzając naczynia krwionośne i otwierając pory dzięki czemu substancje pielęgnacyjne z środków kosmetycznych wchłaniają się znacznie szybciej.
Alternatywą dla parafiny jest BALBCARE dostępny w naszym salonie.
Balbcare to para polietylenowych rękawic lub skarpetek zawierających wysokiej jakości preparat odżywczy, jednorazowy pilniczek oraz patyczek z drzewa  pomarańczowego. Balbcare to kapsułka zdrowia która zawiera wysokiej wydajności preparat odżywczy składający się z 7 aktywnych składników dla pięknych dłoni i stóp oraz paznokci w jednym produkcie. Odżywia skórę i paznokcie, łagodzi negatywne skutki egzemy nadmiernie wysuszonej skóry, wzmacnia płytkę paznokcia, reguluje krążenie krwi w dłoniach i stopach , złuszcza martwy naskórek i wspomaga odbudowę nowego naskórka, nawilża i regeneruje skórę i paznokcie. Polecany również do użytku domowego.

Zapraszamy do naszego salonu: Świat Paznokci, ul. Jana III Sobieskiego 12, 39-200 Dębica, rezerwacja terminów : tel. 693-522-229
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.