Previous
Next

Czterech mężczyzn odpowie za pobicie

PolicjaPolicjanci ustalili i zatrzymali czterech sprawców pobicia 24-latka. Funkcjonariusze przedstawili im zarzuty. Wczoraj prokuratura rejonowa w Dębicy zastosowała wobec nich dozór policyjny. Za przestępstwo, którego się dopuścili grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. 
W miniony wtorek, dyżurny dębickiej komendy otrzymał informację dotyczącą pobicia mężczyzny. Skierowani na miejsce policjanci potwierdzili treść zgłoszenia. 24-letni mieszkaniec Dębicy poinformował, że został zaatakowany przez czterech mężczyzn. W wyniku pobicia doznał obrażeń i trafił do szpitala.
Policjanci gromadzili informacje dotyczące sprawców pobicia. Ustalili świadków oraz pojazd jakim mieli poruszać się napastnicy. Chwilę później w rejonie ulicy Wielopolskiej w Dębicy zatrzymano do kontroli opisywany samochód. Podróżowało nim czterech mężczyzn w wieku od 21 do 37 lat.  W pojeździe funkcjonariusze znaleźli kominiarki oraz metalowy pręt, którego prawdopodobnie użyto podczas pobicia 24-latka. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyznom zarzutu pobicia. Wczoraj na wniosek dębickich policjantów prokuratura rejonowa zastosowała wobec nich dozór policyjny oraz bezwzględny zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonym. Kodeks karny za opisane przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.