Previous
Next

Wypadek w Grabinach, ranna została rowerzystka

policjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Grabiny. W wyniku zderzenia volkswagena polo z rowerzystką do dębickiego szpitala przewieziona została kierująca jednośladem, 46-letnia mieszkanka Grabin.
Do zdarzenia doszło wczoraj około godz.13 w miejscowości Grabiny. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca volkswagenem polo wjeżdżając na teren posesji, zderzyła się z jadącą chodnikiem rowerzystką. W wyniku doznanych obrażeń, kierująca jednośladem został przewieziona do szpitala. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia, byli trzeźwi. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności wypadku.  Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Czarnej.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.