Previous
Next

Rusza rekrutacja na zajęcia dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w KANIE

Plakat_2016_szkoły_ponadgimnazjalne2_miniKatolickie Centrum Edukacji KANA zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych, na zajęcia edukacyjne w roku szkolnym 2016/2017. Kursy prowadzone przez nasze Centrum mają przygotować uczniów szkół średnich do dobrego zdania egzaminu dojrzałości oraz promocji na wymarzone kierunki studiów. W nowym roku szkolnym proponujemy aż 19 kierunków zajęć! Zapisy będą prowadzone od poniedziałku 30 maja br. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz szybkiego zgłoszenia swojej aplikacji na wybrane kursy. Liczba miejsce jest bowiem ograniczona.

Przed nami trzeci rok dydaktycznych zmagań w celu podniesienia kompetencji edukacyjnych młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z powiatu dębickiego. W roku szkolnym 2015/2016 z naszych zajęć adresowanych do uczniów szkół średnich skorzystało blisko 200 uczniów liceów i techników z naszego regionu, którzy uczęszczali na 10 zajęć kursowych.

Nasze Centrum z każdym rokiem poszerza swoją ofertę i już dzisiaj informujemy o trwających zapisach na zajęcia w nowym roku szkolnym. Przygotowaliśmy ofertę 19 kursów językowych i przedmiotowych!

Poza dotychczasowymi zajęciami proponujemy:
Kursy językowe z: włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i francuskiego – od podstaw.

Kursy przedmiotowe z: biologii i chemii dla uczniów klas I-II (dobry start), a także geografii i historii (przygotowanie do matury rozszerzonej).

Proponujemy także wsparcie z języka polskiego (powtórka do podstawowej matury).

Zajęcia rozpoczną się we wrześniu, a każdy kurs będzie trwał do końca kwietnia.

Zajęcia w KANIE dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych są prowadzone przez nauczycieli szkół średnich z powiatu dębickiego, którzy posiadają wysokie kompetencje merytoryczne oraz cechuje ich otwartość i życzliwość.
Grupy zajęciowe liczą maksymalnie kilkanaście osób..

Zapoznaj się z pełną ofertą, regulaminem zajęć edukacyjnych  oraz wypełnij kartę zgłoszeniową i złóż ją w sekretariacie KANY. Ilość miejsc jest ograniczona.

Karty zgłoszeniowe będą przyjmowane od poniedziałku 30 maja br. od godziny 12:00 w sekretariacie Centrum (Dębica, ul. Chopina 2).

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.