Previous
Next

Kolorowy Dzień Dziecka w Galerii Dębickiej

IMG_0614Dzisiaj i jutro wszystkich którzy ze swoimi pociechami przyjdą do Galerii Dębickiej czeka moc atrakcji z okazji Dnia Dziecka.

Dzisiaj od godziny 11.00 na placu za Galerią Dębicką  trwa Kolorowy Dzień Dziecka na który wszystkich małych dębiczan z rodzicami zapraszają Galeria Dębicka i  F.F.i L. „Śnieżka”. Dla dzieci organizatorzy przygotowali szereg atrakcji: malowanie satynowymi farbami dużych kolorowanek i drewnianych zabawek, gry i zabawy plenerowe, malowanie buziek i wiele konkursów z nagrodami. Dzieci mają także okazję do skorzystania z fotobudki oraz zrobienia sobie specjalnego zdjęcia przy kartonowej postaci. Dla dzieci przygotowane zostały zjeżdżalnie, baseny z piłkami i wiele innych atrakcji.

O godzinie 12.00 na I piętrze  Galerii Dębickiej  oficjalnie podsumowano zorganizowaną w dębickich przedszkolach we współpracy Fundacją „Twoja Szansa” FFi Lakierów „Śnieżka” akcję „Mali projektanci” podczas której dzieci pod okiem artystki plastyka Agnieszki Osak wykonały niesamowite rzeźby z kartonów pomalowane farbami „Śnieżki”. Za wspaniałą realizację przedsięwzięcia wszystkim zaangażowanym w projekt dzieciom i nauczycielom podziękowała prezes Fundacji „Twoja Szansa” Anna Mikrut. Prace powstałe podczas realizacji tego projektu można oglądać w Galerii Dębickiej do 12 czerwca. 


Kolejne atrakcje z okazji Dnia Dziecka min. szansa na wzniesienie się balonem nad w Galerią Dębicką  jutro.
GALERIA ZDJĘĆ NA FACEBOOK

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.