Previous
Next

Natalia i Kamil spoczęli w wspólnej mogile

pogrzebKilkaset osób towarzyszyło w ostatniej drodze Natalii Szmul oraz Kamila Siemka, którzy zmarli w wyniku zaczadzenia we wtorek trzeciego maja. Młodzi ludzie w sierpniu tego roku planowali ślub. W miniony piątek ich ciała spoczęły we wspólnej mogile.
Natalia miała 24 lata i pochodziła z Zawady.  Kamil był o rok starszy i mieszkał w Głowaczowej. Znali się o kilku lat. Znajomi mówią o nich, że byli wyjątkowo dobraną parą. Za kilka miesięcy miało odbyć się ich wesele. Niestety stało się inaczej. Tydzień temu znaleziono ich martwych w samochodzie. Pojazd znajdował się w zamkniętym garażu. Młodzi ludzie najprawdopodobniej chcieli ogrzać się i włączyli silnik pojazdu. Czad pochodzący ze spalin pozbawił ich życia. Ich ciała odnaleziono w świąteczny wtorek trzeciego maja. Nie żyli już gdy na miejsce tragedii przyjechała karetka pogotowia.
W miniony piątek odbył się pogrzeb Natalii i Kamila. W ostatniej drodze towarzyszyło im kilkaset osób, kościół parafialny w Straszęcinie wypełniony był po brzegi. Oboje zostali pochowani we wspólnej mogile na leżącym w pobliżu świątyni cmentarzu. Ich grób pokryły dziesiątki wieńców i kwiatów w białym kolorze.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.