Previous
Next

Wystartował konkurs Goodfest Dobre Dźwięki!

Logo konkursu Goodfest Dobre DźwiękiRuszyła druga odsłona konkursu dla utalentowanych młodych artystów – Goodfest Dobre Dźwięki. Towarzyszy on piątej edycji festiwalu Goodfest, odbywającej się 18 czerwca w Dębicy. Trzech finalistów zaprezentuje się przed zebraną publicznością, której zadaniem będzie wskazanie zwycięzcy.
Podczas tegorocznej edycji festiwalu Goodfest, którego głównymi organizatorami są Goodyear Dunlop Tires Polska oraz Firma Oponiarska Dębica, po raz kolejny wystąpią obok siebie reprezentanci m.in. hip-hopu, elektroniki oraz popu. Na dwóch scenach 18 czerwca zagrają: Kayah, Natalia Nykiel, Sokół i Marysia Starosta, Domowe Melodie, Taco Hemingway i The Dumplings. Dodatkowo, w Dębicy będą mieli szansę zaprezentować się utalentowani młodzi muzycy nieznani jeszcze szerszej publiczności. Specjalnie dla nich zorganizowany został konkurs Goodfest Dobre Dźwięki, którego finaliści spróbują swoich sił na scenie głównej festiwalu.
Projekt został podzielony na trzy etapy. Od 10 do 27 maja br. zainteresowani muzycy mogą wysyłać swoje zgłoszenia na adres dobredzwieki@goodfestdebica.pl wraz z danymi kontaktowymi przedstawiciela grupy, opisem zespołu oraz linkiem do próbki muzycznej (sampel). Spośród zgłoszonych uczestników wybranych zostanie sześciu, którzy przejdą do kolejnego etapu. Ich utwory będą prezentowane na antenie Polskiego Radia Rzeszów, a internauci oceniać je będą, głosując w aplikacji na Facebooku. Trzech wykonawców, którzy otrzymają największą liczbę głosów, zaprezentuje się na scenie głównej tegorocznego festiwalu Goodfest, obok Kayah, Natalii Nykiel oraz Sokoła i Marysi Starosty. O wygranej zadecyduje zebrana publiczność, której aprobata zostanie zmierzona decybelomierzem. Na zwycięzcę czekać będzie nagroda pieniężna – 3 000 zł.
– Festiwal Goodfest od lat promuje różnorodną polską muzykę. W tym roku po raz kolejny zdecydowaliśmy się pójść o krok dalej i dać szansę na zaprezentowanie się na dębickiej scenie utalentowanym artystom, którzy nie zostali jeszcze odkryci przez słuchaczy. Mamy nadzieję, że tegoroczny poziom będzie przynajmniej tak wysoki jak rok temu. Trzymamy kciuki za wszystkich wykonawców! – powiedział Paweł Jezierski, menedżer ds. komunikacji Goodyear Polska i Ukraina.
Szczegółowe informacje dotyczące festiwalu znajdują się na stronie goodfestdebica.pl oraz na Facebooku: www.facebook.com/goodfest.debica/.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.