Previous
Next

Wypadek w Brzeźnicy

PolicjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Brzeźnica. W wyniku zderzenia audi z motorowerem, do szpitala przewieziono 65-letniego pasażera jednośladu.
Do zdarzenia doszło wczoraj w południe w Brzeźnicy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący audi wyprzedził motorowerzystę, gwałtownie zwolnił, po czym skręcił w prawo na posesję, zajeżdżając drogę motorowerowi. W wyniku zderzenia ucierpiał pasażer motoroweru, 65-letni mieszkaniec Pustkowa. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Dębicy.
Kierowca audi 68-letni mieszkaniec Góry Motycznej oraz kierująca motorowerem, 65-letnia mieszkanka Pustkowa, byli trzeźwi. Policjanci pracujący na miejscu wypadku zabezpieczyli materiał dowodowy niezbędny do szczegółowego wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.