Previous
Next

14 kierowców straciło prawa jazdy

PolicjaPodczas ostatniego weekendu na drogach powiatu dębickiego 14 kierowców straciło uprawnienia do kierowania pojazdami. Przyczyną utraty prawa jazdy była nadmierna prędkość w terenie zabudowanym.
Od ostatniego piątku policjanci dębickiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy 14 kierowcom. W miejscowości Bielowy, dwóch motocyklistów w terenie zabudowanym jechało z prędkością 124 i 117 km/h. 44 i 45-latek to mieszkańcy Krosna. Trzecim kierowcą z rekordowym wynikiem tego weekendu był 21-letni mieszkaniec Ostrowa, który oplem vectra w Pustkowie Osiedlu jechał z prędkością 121 km/h. Wśród kierowców, którzy stracili prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące były trzy kobiety.
Prowadzone przez policjantów regularne kontrole prędkości mają na celu eliminowanie negatywnych zachowań kierowców na drogach powiatu.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.