Previous
Next

„Siła” ze Słotowej zaprasza na Festyn

FESTYN SIŁASłotowska Inicjatywa Łącząca Aktywnych SIŁA  realizuje projekt „Aktywna Słotowa – Aktywni Słotowianie” w ramach programu „Działaj Lokalnie IX” edycja 2016, Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanej we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce, Ośrodek Działaj Lokalnie – Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu – oraz lokalnych partnerów: gminę Dębica, Pilzno, Żyraków oraz firmę TIKKURILA POLSKA S.A.
Projekt rozpoczynamy festynem, który odbędzie się 3 lipca 2016 na boisku ZS w Słotowej o godz. 14.00. W programie: występ Publicznego Przedszkola w Słotowej, pokaz OSP Słotowa, występ uczniów z ZS w Slotowej, zespół Septium Stereo, strzelnica oairsoftowa organizowana przez Airsoft Squad Gryf,  zespół Tigers,  turniej sołectw, zabawa taneczna – zespół Mustang. Ponadto podczas trwania festynu prowadzone będą zapisy na warsztaty: ceramiczne i artystyczne z kirigami, zajęcia z instruktorem karate i samoobrony, zajęcia z instruktorem Nordic Walking, zajęcia rekreacyjno – ruchowe (aerobik), zajęcia pokazowe z udzielania pierwszej pomocy oraz zajęcia na siłowni pod okiem trenera personalnego. Wyżej wymienione zajęcia odbywać się będą cyklicznie przez 3 miesiące. Szczegóły podczas festynu. Serdecznie zapraszamy, szczegóły na plakacie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.