Previous
Next

Zawodnicy dębickich „Bobrów” na Mistrzostwach Ziemi Ropczyckiej dzieci w pływaniu

small-dzieci-z-trenerem-201606090905514 czerwca na basenie krytym w Ropczycach odbyły się zawody z cyklu „Mistrzostwa Ziemi Ropczyckiej”. Wystartowało w nich 15 najmłodszyczawodników dębickich Bobrów. Kilkoro z nich zaliczyło w ten sposób swój pierwszy start w zawodach pływackich. 

Świetne starty podopiecznych Bartłomieja Kołodzieja dały zawodnikom MKP Bobry 3 miejsce w klasyfikacji dzieci 10-letnich. 3 razy na podium stawał Radosław Daczkowski, który zdobył: 2 srebrne medale oraz 1 brązowy. Jedna z młodszych zawodniczek Martyna Gajda zajęła 3 lokatę na dystansie 100m stylem dowolnym. Na szczególną uwagę zasługują starty Martyny Maźnickiej, Bartosza Herdusia, Martyny Kędzior, Karoliny Tarasek oraz Mileny Mroczki, które klasyfikowały się w pierwszej 6 najlepszych zawodniczek w danej konkurencji. Oprócz wspomnianych dzieci wcześniej w zawodach wzięli udział również: Patrycja Bassara, Krystian Trojan, Stanisław Kraszkiewicz, Paweł Burakowski, Igor Różański, Szymon Ślazyk, Zuzia Kędzior, Miłosz Grzyb. Wszyscy zaliczyli bardzo udane starty bijąc przy tym swoje rekordy życiowe.

Zawody były udanym zakończeniem obecnego sezonu pływackiego dla najmłodszych pływaków trenujących na co dzień w MKP Bobry Dębica, którzy to już z niecierpliwością czekają na początek września i kolejne swoje starty.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.