Previous
Next

Novatherm podpisał umowę – nowy inwestor w Pustkowie Strachowie

94184536315 czerwca 2016 roku w Urzędzie Gminy Dębica została podpisana umowa sprzedaży warunkowej nieruchomości w Pustkowie Strachowie. Przedmiotem umowy jest działka o powierzchni 3 ha w obrębie Podstrefy Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC, która ma przejść na własność Firmy NOVATHERM FS 702 Spółka z o.o. Spółka Komandytowa.
W pierwszym etapie zostanie zainwestowane 40 mln zł, a zatrudnienie znajdzie około 40 osób. W późniejszym czasie powstaną kolejne hale produkcyjne dla przemysłu chłodniczego oraz budowlanego. Firma zdecydowała się na inwestycje właśnie w Gminie Dębica ze względu na bardzo dobrą lokalizację- blisko autostrady, a także bliskość firm które są powiązane branżowo z działalnością Novatherm. Duży wpływ miało także zaangażowanie samorządu w pomoc dla inwestora, a także możliwość kształcenia młodych ludzi pod kątem potrzeb przyszłego rynku pracy, który zapewni firma.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.