Previous
Next

Pracowity dzień dębickich strażaków

DSC_7987Wczorajszy dzień był wyjątkowo pracowity dla dębickich strażaków. Na terenie gminy Brzostek w trzech miejscowościach – Grudnej Górnej, Siedliskach Bogusz oraz Woli Brzosteckiej dostarczali wodę pitną dla mieszkańców tych wsi. W Dębicy na ul. Wielopolskiej usuwali nadłamany konar, który zagrażał budynkowi. Na ul. Kosynierów Racławickich brali udział w akcji ratunkowej – tam w zderzeniu dwóch samochodów ranne zostały dwie osoby. Dwie interwencje miały też miejsce na tzw. Zatorzu. na ulicy Witosa strażacy pomagali otworzyć mieszkanie, a na ul. Sikorskiego usuwali gniazdo os z mieszkania.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.