Previous
Next

70 rocznia ostatniej publicznej egzekucji

70_rocznica(1)10 lipca (niedziela) na dębickim Rynku odbędą się uroczystości upamiętniające 70 rocznicę jednej z ostatnich publicznych egzekucji  w Polsce która miała miejsce 10 lipca 1946 roku. Organizatorami uroczystości są: Miasto Dębica, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej  Środowisko 5. Pułku Strzelców Konnych AK w3 Dębicy i Grupa Rekonstrukcji  Historycznej  im. Wojciecha Lisa z Mielca.
Program uroczystości :
godz. 16:00-18:00
Diorama historyczna, pokazy i prezentacje Grupy Rekonstrukcji Historycznej im. Wojciecha Lisa z Mielca
godz. 17:00
Złożenie kwiatów i zniczy przy pomniku żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych z oddziału Jana Stefki „Mściciela”

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.