Previous
Next

I Bieg Partyzanta „Szlakiem Akcji Burza”

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, Klub Biegacza „Maratończyk” Dębica, Powiat Dębicki, Gmina Dębica oraz Zespół Szkół w Gumniskach serdecznie zapraszają
na I Bieg Partyzanta „Szlakiem Akcji Burza”, który odbędzie się 28 sierpnia br.,
w Gumniskach.
Celem biegu jest przede wszystkim upamiętnienie historii o poległych i pomordowanych żołnierzach Armii Krajowej, jak również popularyzacja biegania jako najprostszej formy rekreacji ruchowej, pozytywnie wpływającej na ogólną sprawność fizyczną oraz zdrowie.
W Biegu mogą wziąć udział dorośli, którzy będą mieć do pokonania dystans 23 km oraz dzieci, dla których przygotowano trasę o długości 7km.
PROGRAM:

  • 12.00 – 13.30 – otwarcie biura zawodów przy Orliku w Gumniskach,
  • 14.00 – start biegu na dystansie 23km i 7km,
  • 18.00 – 18.30 – podsumowanie i wręczenie nagród,
  • 18.30- impreza integracyjna dla wszystkich uczestników biegu (grochówka, ognisko, wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych i wojskowych) przy Orliku w Gumniskach

ZGŁOSZENIA należy uzupełniać elektronicznie za pomocą formularza na stronie:
http://kepasport.pl/wydarzenie/bieg-przelajowy-partyzant/ w terminie do 14 sierpnia 2016r. lub do wyczerpania limitu uczestników 200 osób.
Regulamin dostepny na stronie; http://gosir.gminadebica.pl/i-bieg-partyzanta-szlakiem-akcji-burza/
akcja_burza_plakat_ok2

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.