Previous
Next

Przeurocze psiaki poszukują domu !

Misiek nr 490Pies „Misiek” nr 490 (kojec nr 6)
Młody, średniej wielkości samiec. W typie szpica. Bardzo żywiołowy i czujny. Wymaga ruchu i uwagi człowieka. Interesuje się otoczeniem, lubi szczekać. Nie toleruje innych samców w pobliżu, wszczyna awantury. Na smyczy chodzi ładnie i gładko. Wymaga pielęgnacji (m. im. czesania).
 
 
 
 
Amik nr 492Piesek „Amik” nr 492 (kojec nr 4)
Młodziutki i niedużych rozmiarów piesek. Może mieć około jednego roku. Do Przytuliska trafił bardzo zaniedbany i dzięki uprzejmości jednego z Psich Salonów Piękności dziś wygląda jak „model na wystawę.” Psiak jest po przejściach, momentami jeszcze bojaźliwy i nieufny. Codziennie jest coraz bardziej otwarty na kontakty z ludźmi i innymi psami. Ładnie już chodzi na smyczy. Będzie wymagał jeszcze pracy z nowym opiekunem i budowania zaufania i nauki jak się żyje z ludźmi. Wymaga pielęgnacji sierści.
Ponieważ ma chyba włosy zamiast sierści, nie może być psem podwórkowym tzn. :”do budy”. Wskazane jest, aby mieszkał w domu (mieszkaniu). Jest już po zabiegu kastracji
Oli nr 503Piesek „Oli”
OLI przeywa w domu tymczasowym. Pieska można oglądać po wcześniejszym umówieniu się pod nr telefonu:
(014) 681 64 86 (w godz.: 07:30-14:30, od Pn.-Pt.)
Maleńki piesek, który wyglądem i umaszczeniem przypomina szczeniaka w typie może Yorka, a może Ratlerka. Nie powinien być duży. Tak naprawdę nie wiadomo jaki będzie w przyszłości. Może mieć około 7-8 tygodni. Bardzo żywy i wszędzie go pełno
Fuks nr 504Piesek „Fuks” nr 504 (kojec nr 4)
Młodziutki piesek, który wyglądem przypomina Teriera szorstkowłosego. . Nie powinien być duży. Tak naprawdę nie wiadomo jaki będzie w przyszłości. Może mieć około 3 – 4 miesięcy. Bardzo żywy i wszędzie go pełno, bardzo garnie się do człowieka. Umie chodzić na smyczy, dogaduje się z innymi psami. Najchętniej nie schodziłby z kolan.
WARUNKIEM ADOPCJI PSA JEST WIZYTA PRZEDADOPCYJNA W NOWYM DOMU.
Psiaki można oglądać w:
PRZYTULISKU DĘBICA przy ZUM DĘBICA
(druga brama za Stacją Paliw „DEZAKO”)
ul. Ratuszowa 12
39-200 Dębica
tel.: (014) 681 64 86 (w godz.: 07:30-14:30, od Pn.-Pt.)
Adopcja jest bezpłatna.
Pieski są odrobaczone.
Istnieje możliwość darmowej kastracji pieska, w przyszłości jak podrośnie.
Uwaga: Psy z Przytuliska Dębica nie są oddawane na łańcuch i nie wolno ich rozmnażać!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.