Previous
Next

Trzy pytania do Ewy Podolskiej, dziennikarki Polskiej Telewizji Regionalnej w Dębicy

IMG_6991Wakacje w pełni, a Ty możesz pochwalić się piękną opalenizną. Czy to efekt solarium, samoopalczy czy słońca?
 To naturalna opalenizna, staram się często przebywać na świeżym powietrzu i korzystać z promieni słonecznych, ale korzystam z nich rozsądnie. Opalając się  używam kremów z filtrem słonecznym i to z wysoką zawartością elementów  chroniących przed promieniowaniem UV.
Trudno nie zauważyć, że jesteś osobą wysportowaną – to efekt morderczych  ćwiczeń?
Na co dzień ćwiczę w jednym z dębickich klubów, ale też moja praca jako  dziennikarki sprawia, że wciąż jestem w ruchu. Tegoroczna aura też  sprzyja aktywności fizycznej, więc korzystam z tej możliwości spacerując czy zajmując się przydomowym ogródkiem.
Jak każda kobieta dbasz o swój wygląd – jakie są Twoje ulubione  kosmetyki? Pewnie masz też swojego zaufanego fryzjera…
Stosuje głównie kosmetyki Oriflame i Eris bo one świetnie nadają się do mojej cery i są bardzo dobrej jakości. Od lat moim fryzjerem jest pan Janusz Stalec z salonu „Gabriela” – jemu z pełnym zaufaniem powierzam opiekę na moją fryzurą.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.