Previous
Next

Czwartek kolejnym pracowitym dniem dla strażaków z Dębicy.

firefighter-484527_1920Wczorajszy dzień dla dębickich strażaków był dość pracowity.
Pięciokrotnie strażacy interweniowali w Dębicy w sprawie kłopotliwych gniazd os, między innymi na ulicy Polnej , Lipowej , czy Akademickiej.
Wzywani byli również do wypadku na Zawierzbiu gdzie w wyniku zderzenia dwóch samochodów 2 osoby zostały ranne.
Oprócz tego jedna z interwencji dotyczyła pożaru skrzynki elektrycznej na ulicy 1-go Maja w Dębicy , natomiast kolejna usunięcia plamy oleju z drogi na ulicy Rzeszowskiej.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.