Previous
Next

Wtorkowe interwencje strażaków z powiatu

firefighter-484541_1920W dniu 23.08.2016 strażacy z powiatu dębickiego kilkakrotnie wyjeżdżali do wezwań.
Interweniowali między innymi w Straszęcinie , gdzie samochód ciężarowy uderzył w drzewo , usuwali gniazdo owadów w Kędzierzu oraz plamę oleju z jezdni w Łękach Dolnych.
Strażacy pomagali również poszkodowanym w dwóch wypadkach samochodowych na Zawierzbiu i w Parkoszu , oraz usuwali szkody powstałe w wyniku zdarzenia dwóch aut.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.