Previous
Next

Zygmunt Żabicki „Jestem przekonany, że nie uda się odwołać starosty”

Zygmunt Żabicki uważa, że część radnych RIS nie zagłosuje za odwołaniem Andrzeja Reguły
Zygmunt Żabicki uważa, że część radnych RIS nie zagłosuje za odwołaniem Andrzeja Reguły

Radny powiatu dębickiego Zygmunt Żabicki – reprezentujący PSL, uważa, że nie powiedzie się próba  odwołania starosty Andrzeja Reguły. -Aby prowadzić wojnę potrzebni są żołnierze, a nasi przeciwnicy potrzebują przynajmniej 15 głosów a mogą liczyć najwyżej na 12 – przekonuje Zygmunt Żabicki.
Radny jest przekonany, że nie  wszyscy którzy podpisali się pod wnioskiem o odwołanie starosty zagłosują za tym.
-Część radnych podpisała to pismo, żeby nie podpaść Rokoszowi – uważa radny. Ale w głosowaniu nie poprą wniosku o odwołanie starosty – wierzy Zygmunt Żabicki.
O tym czy radni Ruchu Integracji Społecznej zagłosują za odwołaniem Andrzeja Reguły przekonamy się w najbliższy czwartek 17 sierpnia. Wtedy odbędzie się sesja powiatu nad której będzie głosowany wniosek o odwołanie włodarza powiatu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.