Previous
Next

Dofinansowanie dla żłobka w Brzeźnicy.

Brzeznica e(1)Gmina Dębica otrzymała dofinansowanie projektu pn. „Rozbudowa budynku Zespołu Szkół w Brzeźnicy o żłobek z zapleczem towarzyszącym”.
W poniedziałek 29 sierpnia 2016 roku na stronie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego ukazały się wyniki oceny merytorycznej wniosków złożonych do dofinansowania w ramach osi priorytetowej VI Spójność przestrzenna
i społeczna, działania 6.2 Infrastruktura ochrony zdrowia i pomocy społecznej, poddziałania 6.2.2 Infrastruktura pomocy społecznej.
Całkowity koszt projektu opiewa na kwotę 2 322 257,61 zł, z czego 999 885,74 zł
to przyznana kwota dofinansowania,  (dofinansowanie w wysokości 55,1 % do wydatków kwalifikowanych).
Zakres prac obejmuje rozbudowę budynku zespołu szkół o żłobek z gabinetami medycyny szkolnej i ogólnej wraz z łącznikiem komunikacyjnym, który został zaprojektowany w konstrukcji stalowej w celu umożliwienia bezpiecznej komunikacji pomiędzy dwoma częściami budynków.
Powierzchnia zabudowy – 679 m2,
Powierzchnia całkowita projektowana – 736 m2,
Powierzchnia użytkowa – 736 m2,
Realizacja zadania rozpocznie się jeszcze w tym roku, a jego zakończenie planowane jest na
I półrocze 2018 roku. Budowa żłobka jest wynikiem nie tylko potrzeb rozwojowej miejscowości, ale również wieloletniej współpracy i uporu Wójta Gminy Dębica, Stanisława Rokosza, Zastępcy Zdzisława Siwuli, Dyrektor Stanisławy Piłat, Rady Rodziców oraz byłego Radnego Gminy Dębica Wiesława Siwca, który nadal czynnie udziela się społecznie. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Emilii Wykręt, która umożliwiła wykup terenów pod budowę żłobka, dzięki czemu realizacja całego projektu jest możliwa.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.