Previous
Next

Pozytywna ocena działalności Przedsiębiorstwa Gospodarowania Odpadami w Paszczynie.

GOPR0215Dnia 30 sierpnia 2016 r. odbyło się spotkanie Wójta Gminy Dębica Stanisława Rokosza
z załogą Przedsiębiorstwa Gospodarowania Odpadami, na którym podsumowano ostatnie 7 lat działalności Przedsiębiorstwa.  Zostały przedstawione wykonane inwestycje i remonty oraz inne działania jakie zostały podjęte w ramach 20 milionów nakładów. Wszystkie te przedsięwzięcia pozwoliły na rozwój i jego dalszą perspektywę jako już przekształcone w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Przedsiębiorstwo.
Po szczegółowej analizie wykonania budżetu za 2015 rok, w wyniku której odnotowano zmniejszone straty oraz  w uzgodnieniu z Radą Nadzorczą, Prezesem oraz Głównym Księgowym Przedsiębiorstwa, Wójt Gminy przychylił się do wniosku związków zawodowych oraz pracowników i zdecydował o podwyższeniu wynagrodzeń dla pracowników produkcji średnio o 10%. Miał na to wpływ fakt, że przez lata warunki ich pracy w Przedsiębiorstwie należały do trudnych. Roczny koszt takich zmian to kwota ok. 132 tys. zł, ale Zarząd został jednocześnie zobowiązany, aby nie miało to skutków w postaci podwyższenia cen usług dla mieszkańców. Wójt wskazał natomiast perspektywę rozwoju
i intensyfikacji działań odnośnie pozyskiwania surowców oraz sprzedaży płatka PET co podniosłoby dochody tego Przedsiębiorstwa.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.