Previous
Next

Makijaż na co dzień – jak zaoszczędzić czas?

14202800_1346009342094665_933122005_oPoranny makijaż zajmuje Ci dużo czasu? Chciałabyś dłużej pospać, ale boisz się, że nie zdążysz się umalować?
Znam kobiety, które bez makijażu nie pokazałyby się nikomu! Dotyczy to nawet ich mężczyzn, w związku z tym niemal pierwszą ich codzienną czynnością jest make up – bez względu na to czy gdzieś się wybierają czy odwrotnie. Nie ma co się oszukiwać delikatny makijaż podkreśla naszą urodę, uwydatnia walory i poprawia nasze samopoczucie.
By zaoszczędzić czas i ułatwić ten „proces” upiększania, warto skorzystać z kilku pomocnych zabiegów.
Jednym z nich jest henna brwi.Delikatnie przyciemnione i uformowane łuki brwiowe to subtelne podkreślenie i uwydatnienie oprawy oczu. Kolejny krok to henna rzęs. Nic nie sprawi lepiej, że będziesz miała piękne rzęsy bez konieczności używania maskary niż właśnie ona. Przyciemni, pogrubi, sprawi, że oczy się otworzą.
Najlepszym rozwiązaniem dla oszczędzenia czasu przy porannej toalecie jest makijaż permanentny.
Makijaż permanentny jest doskonałym sposobem na trwałą i wszechstronną poprawę urody, ukrycie jej niedostatków i podkreślenie tego, co w twarzy najpiękniejsze. Każda z nas znajdzie coś dla siebie . Większość zakładów kosmetycznych w swojej ofercie ma makijaż permanentny : ust, brwi i oczu – dolne i górne kreski.
W Dębicy te zabiegi w swojej ofercie ma większość zakładów kosmetycznych. Z mojej strony mogę jedynie doradzić, byście skorzystały z pomocy kosmetyczki do której macie zaufanie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.