Previous
Next

Praca w gminie Czarna

plakatStowarzyszenie Centrum Inicjatyw Społecznych i Ekonomicznych Nowa Perspektywa z Czarnej poszukuje studentów uczących się na kierunkach technicznych, informatycznych lub pedagogicznych, którzy chcieliby prowadzić zajęcia z robotyki dla dzieci ze szkoły podstawowej, z wykorzystaniem klocków LEGO We Do i LEGO Mindstorms Ev3. Zapewniamy korzystne warunki umowy oraz szkolenie. W zamian oczekujemy zaangażowania, odpowiedzialności i chęci do pracy z dziećmi. Zajęcia prowadzone będą w Czarnej i pozostałych miejscowościach gminy Czarna. Wskazane posiadanie prawa jazdy i samochodu. Zajęcia odbywać się będą w godzinach popołudniowych w blokach po 2 do 4 godzin 45 minutowych. Oferujemy 30 zł za 45 minut na umowę zlecenia.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt 606 945 745 lub biuro@cisie.org.pl
Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw Społecznych i Ekonomicznych Nowa Perspektywa z Czarnej zaprasza dzieci ze szkoły podstawowej i starsze do zapisywania się na zajęcia dodatkowe z zakresu nauki języka angielskiego i niemieckiego oraz robotyki, z wykorzystaniem klocków Lego We Do (kl. I-III) oraz Lego Mindstorms Ev3 (kl. IV-VI). Zajęcia prowadzone będą w godzinach popołudniowych po 2 lekcje 45 min.. Atrakcyjna cena – ok. 50 zł miesięcznie.
W razie zainteresowania prosimy o kontakt 606 945 745, 698 515 510 lub biuro@cisie.org.pl
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.