Previous
Next

Straż ciągle w akcji

firefighter-484527_1920Wczoraj strażacy z naszego powiatu wzywani byli 6-krotnie. W Dębicy na ulicy Kościuszki usuwali oni konar zwisający nad chodnikiem i stwarzający zagrożenie dla przechodniów . Kolejne dwa wyjazdy na terenie naszego miasta dotyczyły kolejno pożaru garaży na ulicy Cmentarnej i usunięcia agresywnych owadów na ulicy Świętosławy. W Strzegocicach strażacy gasili płonącą trawę, zaś w Pilźnie i Głobikówce usuwali gniazda kłopotliwych owadów.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.