Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Uczennice „Mechanika” wyróżnione w Ogólnopolskim Konkursie Szkół Mody – Rzeszów 2017

17426166_1360716543989615_4019433354583520482_nSześć uczennic Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy : Łucja Pytel, Anna Czuchra, Danuta Nylec, Amanda Ochab, Faustyna Żmuda i Dagmara Wajsler reprezentowało Dębicę podczas finału I edycji Ogólnopolskiego Konkursu Szkół Mody – Sztuka Przeobrażeń. „ Ubiór znakiem czasu – lata dwudzieste, lata trzydzieste”, który odbył się 16 marca w Rzeszowie.

W konkursie, którego organizatorem był Zespół Szkół Gospodarczych im. Mikołaja Spytka Ligęzy w Rzeszowie wzięły udział uczennice z sześciu szkół ponadgimnazjalnych  z Rzeszowa, Biłgoraja, Jarosławia, Bytomia i Krosna.

Dębicę reprezentowało sześć  uczennic, które po raz pierwszy zaprezentowały się w roli projektantek  i modelek. W roli projektantek zaprezentowały się :  Łucja Pytel, Anna Czuchra, Danuta Nylec, Amanda Ochab, Faustyna Żmuda i Dagmara Wajsler. Modelkami podczas prezentacji były: Karolina Klabacha, Klaudia Nykiel, Małgorzata Kocół i Magdalena Szęszoł.

Specjalne wyróżnienie od firmy VISSAVI otrzymała za zaprojektowaną przez siebie suknię  Łucja Pytel. Opiekunami młodych projektantek i modelek były : Lucyna Zagórska, Halina Brzeska.
Zdjęcia: FB ZSZ nr 1 w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.