Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Promocja Dębickiej Kraniczanki – źródełka wody pitnej dla „Mechanika” i „MOSiRu”

ZSZ nr 1_Wodociągi Dębickie uruchomiły źródełka wody pitnej dla młodzieży w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy oraz Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dębicy. To kolejny krok trwającej w naszym mieście kampanii picia wody z kranu. Otwarcia dokonali Pan Mariusz Szewczyk – Burmistrz Miasta Dębica, Pan Jacek Gil – Prezes Wodociągów Dębickich
Pani Bożena Zielińska Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy oraz Pani Marta Pawełko – Tokarz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy. Młodzież „Mechanika” żywo włączyła się w organizację programu otwarcia źródełka, ubierając koszulki z logiem Dębickiej Kraniczanki, podkreślając że Dębicka Kraniczanka to „dobra woda z kranu”. Niech zakupione i zamontowane przez Wodociągi Dębickie źródełka przyczynią się do dalszego podnoszenia poziomu wiedzy na temat wysokiej jakości wody z kranu i zachęcania do jej picia.

Źródło: Wodociągi Dębickie


 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.