Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Artur Jędrzejczyk jedzie do Rosji!

Wychowanek dębickiego „Igloopolu” Artur Jędrzejczyk został powołany przez trenera Adama Nawałkę do kadry narodowej, która pojedzie na Mundial do Rosji.

 

Artur Jędrzejczyk piłkarską karierę rozpoczynał w Igloopolu Dębica. W rundzie wiosennej sezonu 2004/2005 został włączony do dorosłej kadry tego zespołu i zadebiutował wówczas w IV lidze. W kolejnych rozgrywkach strzelił pierwszą bramkę dla swojego klubu.

Jędrzejczyk grał między innymi w Legii Warszawa, GKS Jastrzębie, Koronie Kielce oraz FK Krasnodar.

W maju 2016 został powołany przez selekcjonera Adama Nawałkę do szerokiej kadry na Mistrzostwa Europy 2016 we Francji. W tym roku znalzł się również w gronie piłkarzy,  którzy w Rosji będą reprezentować Polskę na Mundialu.

 

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.