Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Paulina Korga i dziewczyny od piloxingu w „Pytaniu na śniadanie” TVP

Paulina Korga i trzy trenerki fitness wystąpiły dzisiaj w śniadaniowym programie TVP „Pytanie na śniadanie” prezentując trening piloxingu będący połączeniem fitnessu, pilatesu, boksu i tańca. Dębiczanka Paulina Korga jest dyplomowanym trenerem piloxingu i szkoli nowych trenerów tej dyscypliny w całej Polsce.

„Piloxingiem który powstał w Szwecji zajmuję się od około 5 lat. Od 3 lat jestem dyplomowanym  trenerem i szkolę nowych trenerów piloxingu w całej Polsce. To świetna, bardzo energetyczna forma ruchu podczas której można spalić nawet do 900 kilokalorii i świetnie wyrzeźbić sobie ciało” – mówi Paulina Korga.

Obecnie w Polsce jest zaledwie 50 trenerów piloxingu. Ta dyscyplina wymaga mocnej promocji, bo jest to coś zupełnie nowego, dopiero raczkującego jako jedna z form fitness.  Jak podkreśla trenerka ten rodzaj treningu jest dokładnie dla wszystkich. Nie trzeba mieć żadnego wcześniejszego przygotowania żeby zacząć trenować piloxing. Treningi są bardzo energetyczne, z zastosowaniem elementów boksu, tańca i pilates dzięki czemu mają walor silnego spalania tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym wzmacnianiu mięśni.  Aktualnie w Plazie piloxing ćwiczy około 30 osób. Każdy w każdym momencie może dołączyć do grupy.

Jak dziewczyny znalazły się w „Pytaniu na śniadanie” ?

„Kilka miesięcy temu moja koleżanka i trenerka piloxingu Justyna Kaźmierczak wysłała i zapytanie do programu czy byliby zainteresowani zaprezentowaniem nowej formy ćwiczeń jaką jest piloxing. Przedwczoraj odezwał się redaktor z programu i zaprosił nas do studia „Pytanie na śniadanie” do zaprezentowania treningu piloxing. I tak wystąpiłyśmy w telewizji śniadaniowej TVP” – mówi Paulina Korga

A w studiu zadziałała magia telewizji. Dziewczyny miały okazję zrobić sobie zdjęcia na słynnym korytarzu w TVP, były profesjonalnie przygotowane do występu na żywo przez wykonanie profesjonalnego makijażu, przygotowanie choreografii i poinstruowanie kiedy i do której kamery mają się zwrócić.
„To było bardzo miłe i ciepłe przyjęcie ze strony ekipy TVP. Pełny profesjonalizm. Przygotowanie do wejścia na żywo trwało łącznie z wykonaniem makijażu około godziny. Wrażenia niezapomniane” – mówi Paulina Korga.
Na zakończenie rozmowy, którą prowadzimy tuż po wyjściu Pauliny ze studia TVP trenerka podkreśla, że to wszystko nie miałoby miejsca gdyby nie pomoc i zaangażowanie wielu ludzi.

„Chciałabym podziękować moim rodzicom, narzeczonemu i znajomym, którzy na co dzień mnie wspierają i pomagają w realizacji celów. Mam małe dziecko i gdyby nie pomoc narzeczonego i rodziców, którzy doskonale rozumieją moją pasję i gdy potrzeba opiekują się dzieckiem nie mogłabym wyjeżdżać na treningi, szkolenia i osiągać kolejnych sukcesów. Ten sukces to także ich sukces” – mówi trenerka.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.