Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Przypalili obiad na kuchence i musieli wezwać straż

Do nietypowego wydarzenia doszło wczoraj w Dębicy w jednym z mieszkań na ulicy Głowackiego. Niedzielny obiad omal nie zakończył się pożarem. Pozostawiony na ogniu posiłek zaczął się przypalać i zadymił całe mieszkanie.

Dym był tak gęsty, że wezwano na miejsce straż pożarną bo początkowo nie za bardzo wiedziano co tak naprawdę się pali. Strażacy po przybyciu na miejsce zdarzenia nie musieli gasić płonącego posiłku,  bo to on był źródłem gęstego dymu,  gdyż uczynili to przebywający w lokalu dwaj mężczyźni. Konieczne było intensywne wietrzenie mieszkania. Obiad poszedł do kosza, a kucharze musili obejść się smakiem.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.