Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Bożena Osocha. Nie kandyduję na wójta gminy Żyraków, uważam że Krzysztof Tylec świetnie się sprawdzi w tej roli

Bożena Osocha uważą, że Krzysztof Tylec jest dobrym kandydatem na wójta gminy Żyraków

Bożena Osocha była jedną z osób, którą wymieniano jako ewentualną kandydatkę na wójta gminy Żyraków w nadchodzących wyborach samorządowych. Ona jednak zaprzecza tym informacjom. – Nie zamierzam ubiegać się o stanowisko wójta gminy Żyraków – mówi Bożena Osocha. Myślę, że Krzysztof Tylec jest znakomitym kandydatem na tę funkcję.

Bożena Osocha była zastępcą wójta w latach 2003-2010.  Cztery lata temu była kandydatką na wójta gminy Żyraków z ramienia Wspólnoty Ziemi Dębickiej i dotarła do drugiej tury. Wiosną tego roku dość żywo toczyła się dyskusja na temat jej ewentualnego startu jako kandydatki na to stanowisko. -Nie będę ubiegać się o tę funkcję -mówi zapytana o tę sprawę. Moim zdaniem Krzysztof Tylec świetnie sprawdziłby się na tym stanowisku i będę go popierać w nadchodzących wyborach.

Bożena Osocha zdecydowała się na start do Rady Powiatu z list Prawa i Sprawiedliwości. – Myślę, że jest tam sporo rzeczy do zrobienia, gdzie może przydać się moja wiedza i doświadczenie- uważa była wicewójt gminy Żyraków.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.