Previous
Next
Previous
Next

Karolina Baran powołana do Reprezentacji Polski Juniorek U18 w Hokeju na Lodzie

Karolina Baran zawodniczka UKH Dębica otrzymała powołanie do Reprezentacji Polski Juniorek U18 w Hokeju na Lodzie. Już dzisiaj (19.08.2018) w Katowicach rozpoczyna zgrupowanie szkoleniowe wraz z Koleżankami z Reprezentacji. Do Reprezentacji Juniorek powołania otrzymały Dziewczęta z takich miast jak: Krynica, Opole, Katowice, Gdańsk, Tychy, Poznań, Oświęcim, Bytom, Czeski Cieszyn oraz Dębica.

Karolina wczoraj wraz z zawodniczkami i zawodnikami UKH Dębica w dniu wczorajszym wróciła z obozu szkoleniowego w Sosnowcu gdzie 2 razy dziennie obywały się treningi na lodzie oraz inne elementy okresu przygotowawczego dla hokeistek i hokeistów. Trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że Karolina wraz z innymi członkami UKH Dębica „na lodzie” jest zdecydowanie krócej niż w innych miastach, bo sezon mrożenia tafli w Dębicy zaczyna się później, a kończy się znacznie wcześniej niż w innych miastach…

Karolina ma 16 lat,  w sezonie ligowym reprezentuje Cracovię Kraków – Hokej Kobiet. Od nowego roku szkolnego będzie uczennicą 2 LO w Dębicy. Od 6 lat trenuje w Uczniowskim Klubie Hokejowym Dębica, gdzie wcześniej treningi rozpoczął treningi jej brat Jakub. Naukę jazdy na łyżwach rozpoczęła w wieku 7 lat dzięki swojej Mamie, która zabierała ją na ślizgawki.

Karolina jest 7 zawodnikiem w ciągu ostatnich 5 lat  z UKH Dębica, który otrzymał powołanie do Kadry Narodowej, wcześniej powołani byli: Magda Mrocza, Bartosz Ciura, Arkadiusz Nowak, Bartosz Barszcz, Jakub Szukała oraz Oskar Hadowski.

fot. materiały UKH Dębica


 www.hokejdebica.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.