Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Nocami strzelają w Lubczy

Niespokojne wakacje mają mieszkańcy Lubczy. Od wielu nocy grupka zmotoryzowanych młodych ludzi jeździ nocą po wsi i strzela petardami.

-To koszmar – mówi jeden z mieszkańców. Ludzie są już doprowadzeni do wściekłości. Jeśli któryś z tych młodzieniaszków wpadnie nam w ręcę to może dojść do samosądu.

Rzecz przebiega w typowy sposób. W środku nocy auto z grupą rozkrzyczanych młodych ludzi przejeźdża przez wieś i przez okno samochodu rzucają petardy, które wybuchają z ogromnym hukiem. Śpiący ludzie budzą się w domach, dzieci często wyrwane ze snu płaczą.

-Zgłaszaliśmy już tę sprawę policji przez tą mapę zagrożeń, ale to nic nie warte. Nie było żadnej reakcji – żali się mieszkaniec Lubczy. Pewnie policja ma ważniejsze sprawy na głowie jak młodzieniaszkowie strzelający petardami.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.