Previous
Next
Previous
Next

Dziewięć interwencji strażaków wczoraj – szerszenie wciąż w natarciu

Wczoraj dziewięć razy interweniowali dębiccy strażacy. W większości powodem ich wyjazdów były gniazda szerszeni. Mimo iż jesień już powoli nadciąga i noce są coraz chłodniejsze szerszenie wciąż znajdują dogodne warunki do rozwoju.  Lista interwencji dębickich druchów znajduje się poniżej.

– Kamienica Górna – dowóz wody do celów pitnych.
– Słotowa, Przeczyca, Stara Jastrząbka, Pustków, Gołęczyna, Dębica ul. Partyzantów– usunięcie gniazda szerszeni z domów.
– Dębica, Rzeszowska – plama oleju na jezdni
– Dębica, Powstańców Warszawy – plama oleju na jezdni

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.