Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Rajd Stomil – zmiany w ruchu drogowym

Już w sobotę i niedzielę (4-5 sierpnia) na terenie gminy Pilzno odbędzie się Rajd Stomil. Bazą rajdu będzie Pilzno. Na płycie rynku zostanie ulokowany park zamknięty skąd zawodnicy wystartują na trasy rajdu. Na rynku zaplanowana jest również meta rajdu zwieńczona dekoracją.

W dniu 4 sierpnia tj. sobota, w godzinach 17:30 – 22:00 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym i pieszym na odcinku Jaworze Górne, Gorzejowa, Gębiczyna.

Natomiast w niedzielę, 5 sierpnia w godzinach 7:30 – 17:00 utrudnienia wystąpią na trasie Gołęczyna, Kopaliny, Dobrków-Maga oraz  Zagórze, Słotowa, Zwiernik. Wspomniane odcinki będą drogami zamkniętymi dla normalnego ruchu drogowego na czas trwania imprezy w celu pełnego zapewnienia bezpieczeństwa zawodów.

Na placu targowym przy GS będzie zlokalizowany park serwisowy dla około 50 załóg, a przeciwległa zatoczka przy ul. Legionów będzie stanowić strefę tankowania. W związku z tym prosimy o nie parkowanie pojazdów na tej części placu targowego i zatoczce.

 

Na stronie rajdu http://rajdstomil.pl/ można zapoznać się z filmami wideo z trasy wszystkich odcinków specjalnych, które będą rozgrywane w ramach 7. Rajdu Stomil.

Prosimy widzów aby na trasie wyścigu zachowywać się czujnie i rozsądnie, zapewniając bezpieczeństwo sobie oraz innym.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.