Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Sybiracy zapraszają na uroczystości

13 września o godz. 16.00 w Muzeum Regionalnym w Dębicy odbędzie się premiera ostatniego, IV odcinka filmu „Dębiccy Sybiracy- historia kamerą zapisana”. We wrześniu będą miały miejsce także inne wydarzenia których celem jest uczczenie Dnia Sybiraka obchodzonego 17 września w rocznicę napaści Związku Radzieckiego na Polskę  oraz dębiczan zesłanych na Sybir.

23 września o 10.30 w kościele Św. Jadwigi odprawiona zostanie msza święta w intencji zmarłych i żyjących sybiraków, a po niej około godziny 12.oo przedstawiciele Związku Sybiraków w Dębicy złożą kwiaty na symbolicznym grobie sybiraków na cmentarzu wojskowym przy ul. Cmentarnej.
„W ten sposób chcemy uczcić Dzień Sybiraka, 90 lecia Związku Sybiraków i 29-lecie koła Związku Sybiraków w Dębicy. To chyba będzie niestety już nasza przedostatnia „impreza” – mówi Jerzy Godzisz ze Związku Sybiraków w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.