Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Czarna. Zamiast na kampanię wyborczą pieniądze przeznaczyli na piknik rodzinny. Dzieciaki były zachwycone!

Moglibyśmy prowadzić plakatową wojnę i zmarnować mnóstwo pieniędzy, ale postanowiliśmy zrobić coś innego. Zamiast drukować tysiące ulotek, plakatów i bannerów postanowiliśmy zrobić piknik dla rodzin.  Frekwencja na nim przeszła nasze oczekiwania – mówi Witold Sutkowski, kandydujący na wójta gminy Czarna.

Pomysł pojawił się jakiś czas temu – mówi Marta Pyzińska, członkini drużyny Witolda Sutkowskiego, która kandyduje na radną do Rady Gminy w Czarnej z Grabin. Wspólnie uznaliśmy że  taki sposób wydatkowania tych pieniędzy będzie znacznie bardziej efektywny. I jak widać to był strzał w przysłowiową dziesiątkę.

W pizzeri Pietro w Czarnej gdzie miał miejsce piknik bawiła się ze swoimi rodzicami ponad setka dzieci. Mogli samodzielnie skomponować swoją pizzę, skonstruować własny robot sterowany za pomocą tabletu czy pomalować w fantazyjne wzory swoją buzię. Ania Popielaczyk, kandydatka na radną z Głowaczowej  żona Witolda Sutkowskiego Kasia ręcznie wykonywały piękną biżuterię, którą mamy maluchów przybyłych na imprezę chętnie przymierzały i zabierały ze sobą.

Największą jednak atrakcją był lot ogromnym żółtym balonem, który zaparkował w centrum Czarnej. Mogły się nim unieść 30 metrów nad ziemię wszyscy chętni.

Zobacz wypowiedź Witolda Sutkowskiego.

https://www.facebook.com/ziemiadebicka/videos/179374819647889/

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.