Previous
Next
Previous
Next

Jubileusz 80-lecia „Mechanika” – FOTOREPORTAŻ

Dzisiaj (13 października) mszą świętą o godz. 10.00 w kościele Miłosierdzia Bożego w Dębicy rozpoczęły się uroczyste obchody jubileuszu 80-lecia istnienia Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy , popularnego „Mechanika”.

Po mszy św. uczestnicy w pochodzie przemaszerowali do szkoły w której odbyły się oficjalne uroczystości związane z jubileuszem. Okolicznościowe listy i gratulacje na ręce dyrektor szkoły Bożeny Zielińskiej złożyli przedstawiciele władz miejskich, powiatowych, wojewódzkich i parlamentarzyści. Po przemówieniach zgromadzeni na sali gimnastycznej „Mechanika” goście mieli okazję obejrzeć część artystyczną, a po niej spotkać się w gronie znajomych na spotkaniu towarzyskim po latach.

Na znajdującym się na korytarzu szkoły jednym z tablów z lat 1965-1970 znaleźli się absolwenci szkoły, którzy ze wzruszeniem oglądali zdjęcia swoich kolegów i koleżanek sprzed 50 lat. W osobnej sali można było obejrzeć szkolne kroniki i wpisać się do ksiąg pamiątkowych.

Na godzinę 18.00 zaplanowane jest spotkanie absolwentów.

https://www.facebook.com/ziemiadebicka/videos/1443720075758040/

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.