Previous
Next
Previous
Next

Dziś wieczorem podamy wstępne wyniki wyborów – nasze serwery mogą zostać przeciążone

Szanowni Państwo,

Dziś wieczorem, po godzinie 21.00 na naszym portalu będziemy podawać wstępne wyniki wyborów samorządowych. Jest całkiem prawdopodobne, że nasze serwery zostaną przeciążone i wiele osób nie będzie w stanie wejść na naszą stronę. Dzieje się tak zawsze gdy w jednej chwili na portal usiłuje wejść kilkanaście tysięcy użytkowników – a takiej frekwencji spodziewamy się w dzisiejszy wieczór.  Wszystkich, którzy napotkają na taki problem zapraszamy na nasz profil FB, gdzie równocześnie będą pojawiać się dokładnie te same co na portalu informacje dotyczące wyników wyborów.

Redakcja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.