Previous
Next
Previous
Next

Gmina Żyraków: Krzysztof Moskal poprze w II turze Krzysztofa Tylca

Krzysztof Moskal w II turze poprze Krzysztofa Tylca

Krzysztof Moskal, były wójt gminy Żyraków startujący w minionych wyborach samorządowych znów na to stanowisko nie wszedł do II tury gdzie znalazł się Marek Rączka i Krzysztof Tylec.  – W drugiej turze wyborów na wójta zdecydowanie popieram Krzysztofa Tylca i apelują do osób, które głosowały na mnie w minioną niedzielę aby poparły jego kandydaturę – mówi Krzysztof Moskal.

Moskal w minionych wyborach uzyskał poparcie ponad 800 osób i nie zdołał dostać się do II tury. W niej będzie walczyć obecny wójt Marek Rączka i kandydat Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Tylec. Moskal zdecydował się w II turze poprzeć kandydata PiS.

– Program Krzysztofa Tylca jest bliższy tej przyszłości, której sam pragnąłbym dla gminy Żyraków – powiedział w rozmowie telefonicznej z naszą redakcją Krzysztof Moskal. – I dlatego apeluję do osób, które zagłosowały na mnie o  poparcie Krzysztofa Tylca w II turze – mówi były wójt gminy Żyraków.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.