Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Rada Powiatu Dębickiego – szczegółowe wyniki głosowania na poszczególnych kandydatów

2 295 głosów uzyskał w ostatnich wyborach do rady Powiatu Dębickiego Michał Maziarka i jest to największa liczba głosów oddana na kandydata do Rady Powiatu w tych wyborach. Na drugim miejscu pod kątem liczby uzyskanych głosów uplasował się Piotr Chęciek z 1 693 głosami, trzecie miejsce zajął Daniel Wójcik z 1 569 głosami, czwarte  Lucyna Samborska – 1 440 głosów.

Okręg nr 1 – Miasto Dębica

ŻABICKI Zygmunt     434
LESIAK Teresa Stefania     107
WITKOWSKA Katarzyna Weronika     31
KOZIARA Marcin Krzysztof     35
TROJAN Joanna Karolina     72
ŁUKASZEWSKI Dariusz Dominik     41
GARDUŁA-DROŻDŻ Marta Bernadetta     70
JURASZEK Henryk     26
MALINOWSKI Kamil Tytus     15
LISOWSKI Jerzy Marek     35
CHĘCIEK Piotr Paweł     1 693 – radny
MAZUR Anna Zofia     1 195 – radna
BIELAWA Władysław Jan     1 198 – radny
GĄGAŁA Jerzy Jacek     456
FILIPEK Beata Stanisława     182
WITKOŚ Bogdan Mieczysław     316
BLEZIEŃ Mariusz Edward     513
JANDO-ROZTOCZYŃSKA Anna Henryka     143
TARGOŃ-ŚLIWA Alicja Violetta     172
PALUCH Łukasz Paweł     609 – radny
PASEK Mateusz Józef     901 – radny
LESIAK Małgorzata     112
PAWEŁKO-TOKARZ Marta Małgorzata     369
CZERNICKA Lucyna Jadwiga     63
PAJĄK Jolanta Agata     155
MAGIERA Agnieszka Zofia     110
BOROWIEC Magdalena Karolina     94
BYSIEWICZ Jan Rafał     119
KĘDZIOR Jakub Maksymilian     78
DYMITROWSKI Jacek Mieczysław     249
ZBOCH Wojciech Bartosz     301
SŁOWIK Mirosław Piotr     156
ZIOBRO Aneta     60
KRASOŃ Małgorzata Maria     101
SAMBORSKA Lucyna Maria     1 440     – radna
SMOŁA Mateusz Jan     482
IWASIECZKO Wojciech     502
BOREK Jan     560
BRODA Wiesław     466
KRAWCZYK Krzysztof Kazimierz     196
MINORCZYK Małgorzata Elżbieta     77
ZIELIŃSKA Katarzyna Beata     122
DROBOT Stanisława     125
ADAMEK Paweł Tomasz     673 – radny
WOLICKI Paweł Grzegorz     460
MIKRUT Marek Paweł     185
RŻANY Andrzej Maciej     90
WÓJCIK Anna     46
KLOCEK Stanisław     67
MYTKOŚ Anna Maria     94
KUDROŃ Paweł Wojciech     48
FILARSKA Krystyna     11
KORYCKA-ŻYMUŁA Sylwia     63
PASOWICZ Barbara     38
LIPCZYŃSKI Krzysztof Romuald     1 104  – radny
ROGOWSKI Roman     454
SZCZYREK Marta Barbara     225
WIKTOR Janusz Stanisław     128
KWAŚNA Marta Ewa     86
KRYCKI Grzegorz     262
WOJTUNIK Marta Maria     31
SZCZEKLIK Jerzy Marek     80
SAWIC Ewa Maria     27
BARNAŚ Sławomir Mieczysław     116

Okręg nr 2 – Brzostek – Jodłowa

WÓJCIK Daniel Grzegorz     1 569     – radny
WARZECHA Stanisław Kazimierz     116
GĄSIOR Elżbieta Teresa     43
SMAGACZ Zbigniew     64
HALS Irena     29
MIKRUT Anna     86
DOMARADZKI Mateusz Stanisław     910     – radny
SKŁADANOWSKA Lidia Maria     243
SARNA Kazimierz Jan     622
WIDUCH Monika Ewa     72
ROGOWSKA Zofia     130
WITEK Andrzej     878 – radny
KRZYŻAK Dorota Maria     410
WOJNAROWSKA Urszula Bogusława     33
SZOT Wojciech Czesław     728 – radny
MACHOWSKI Kazimierz     32
STRĘK Piotr Jan     44
BEREK Małgorzata     54
PIETRUCHA Dominik Łukasz     34
DUDA Tomasz Tadeusz     10
ZIOBRO Anna Klaudia     5
BIENIEK Leszek Jan     518
SKÓRSKA Zofia     201
KITA Władysław     87
ZAWIŚLAK Agnieszka Małgorzata     70
GRODZKA Zofia     30
WÓJTOWICZ Stanisław Marek     133
MATEROWSKI Marek     58
IGNARSKA Justyna Jadwiga     24
KORDELA Łukasz Stanisław     68
TOMASIEWICZ Arkadiusz Paweł     115
SZYMASZEK Karolina Grażyna     11
OLEKSY Dawid Rafał     3
PŁATEK Jolanta Bernadetta     3

Okręg nr 3 –  Czarna – Żyraków

JAROSZ Paweł Piotr     684     – radny
WAŁĘGA Bogusław Stanisław     132
RADWAŃSKA Agnieszka Anna     250
CIEŚLA Janusz     211
CZAPIGA Agnieszka Jadwiga     114
BARTNIK Anita Lidia     84
KRZYSZTOFCZYK Kamil     171
ŁANUCHA Sławomir     1 232 – radny
KUŚ Ewelina Elżbieta     988 – radna
OSOCHA Bożena     872     – radna
KUTA Mariusz Emil     278
BIERNACKA Jadwiga Teresa     87
SASAK Jerzy Andrzej     709
MIKA Elżbieta Maria     555
KUSEK Maria     433
REGUŁA Grzegorz     773
SYGULSKI Paweł Michał     287
GRZYB Stefania Marianna     275
STEC Grzegorz     774 – radny
POCHODAJ-BALASA Alicja     169
KACZOR Adam Łukasz     315
JAJKIEWICZ Maciej Tadeusz     97
GOCLON Klaudia Beata     26
PIECZONKA Rafał Szymon     18
SZERSZEŃ Dariusz Jan     66
MOSKAL Robert Józef     264
DYDO Jerzy Zenon     38
FERENC-WILCZYŃSKA Marta     23
CYPROWSKA Martyna     8
KOLBUSZ Edward     64
KOSZTYŁO Rafał     190
CIURKOT Małgorzata     74
PYZIŃSKI Mateusz     41
SIRY Ewelina Mariola     30
BIELATOWICZ Tomasz Sławomir     12
PIKUL-BURDZY Małgorzata Marta     47
PYCH Jakub Tomasz     202
OLSZKO-SZPUNAR Ewa Grażyna     85
BRZOSTOWSKI Marian     77
SUJDAK Tomasz     71
KOMARUK Magdalena Diana     15
PIWOWAR Faustyna Anna     4
KRAMARZ Piotr Daniel     72
SAK Jerzy Zbigniew     188
PERSAK Katarzyna Anna     63
JASNOSZ Bogusława Ewa     8
KNYCH Jacek     132

Okręg nr 4 – Gmina Dębica

REGUŁA Andrzej Zygmunt     708     – radny
BANDZYRA Zbigniew Józef     111
GAWLIK Justyna Teresa     236
MIAZGA Marek     321
BRYT Dorota Danuta     18
GÓRA Józef Jan     238
RAKOCZY Stanisława     41
JASKÓŁKA Marek     1 563     – radny
MAZUR Robert Piotr     726     – radny
PANEK Agnieszka Małgorzata     274
BABIARZ Bolesław     210
NIEMIEC Marta Zofia     374
MARĆ Joanna Iwona     133
DANKOWSKA Małgorzata Teresa     110
NOWAK Irena     478
MISIELAK Krzysztof     54
KOZIOŁ Witold Jakub     147
PIĘCIAK Katarzyna Dobrosława     35
NYKIEL Tomasz Michał     25
DYBOWSKI Józef Rafał     136
KORNIK Stanisław     30
DYKAS Katarzyna Sylwia     42
CIEŚLA Waldemar Jacek     249
FORNEK Małgorzata     193
ŚWIERK Renata Maria     116
RĘBIŚ Jerzy Marian     124
SZEWCZYK Grzegorz Jakub     60
KOŁODZIEJ Ewa Agata     25
PUSTUŁKA Beata Agata     36
REGUŁA Aleksander Wiesław     891 – radny
TRZECIAK Andrzej Adam     697 – radny
KANIA Wiesław Andrzej     248
MĄCZKA Maria     536
NOWAK Magdalena Sylwia     144
MĄDRO Ewa     103
LICHOŃ Kazimierz     154
NOWAK Marcin Zdzisław     437
ZAPAŁ Sylwia Sabina     197
PAWEŁEK Rafał Jan     116
PANEK Tomasz Włodzimierz     26
BOROWIEC Helena     38
TARCZYŃSKA Halina     18
BOCHYŃSKI Tadeusz Jan     30

Okręg nr 5 – Pilzno

GAWLIK Anna Małgorzata     607 – radna
WÓJCIK Tadeusz Franciszek     252
MĄCIOR Aurelia Ewa     407
KRUPA Robert Adam     196
ŚWIERCZEK Jacek Roman     230
MAZIARKA Michał     2 295     – radny
SIKORA Krystyna     264
ZIAJA Zofia Teresa     530
LESIAK Tomasz Dominik     603 – radny
PALEJ Stanisław Józef     260
WOJTUŁA Marek Stanisław     207
KUBEK Czesław     299
GMITEREK Marta     122
REGUŁA Anna Maria     79
KRAWIEC Krzysztof Adam     587
KOLAK Łukasz Michał     218
LEGIĘĆ Łukasz Mateusz     31
GRUSZKA Sławomir     16
GAC Marta Małgorzata     13
KULIG Monika Magdalena     7
PODLASEK Jacek Paweł     268
GĄGAŁA-BOHACZYK Zofia     41
KLUCZNIK Dariusz     67
RĘBIŚ Jolanta     70
NALEPA-URJASZ Lucyna     98
LORENC Dariusz Paweł     41
ŻYBURA Małgorzata Katarzyna     27
l

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.