Previous
Next
Previous
Next

Rekordzista w wyborach do Rady Powiatu – Michał Maziarka!

2 295 głosów uzyskał w ostatnich wyborach do rady Powiatu Dębickiego Michał Maziarka i jest to największa liczba głosów oddana na kandydata do Rady Powiatu w tych wyborach. Jest adwokatem, prowadzi swoją kancelarię prawną. W ubiegłej kadencji był już radnym Rady Powiatu Dębickiego. Ma 37 lat, był przewodniczący Rady Miejskiej w Pilźnie w latach 2012 – 2014.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.