Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Słoneczna, Fabryczna i Daszyńskiego zostaną zamknięte

W związku z prowadzonymi pracami przebudowy ulicy Słonecznej i Fabrycznej wraz z budową ronda na skrzyżowaniu ulic: Słoneczna, Fabryczna, Daszyńskiego w dniach od 12 do 18 października 2018 r. będą większe utrudnienia komunikacyjne na tych ulicach, a w dniach od 17-19 października wspomniane ulice będą zamknięte.

12 października 2018 r. zamknięty będzie parking przy sklepie LEWIATAN  (obok budynku Sądu)
17 i 18 października 2018 r. całkowicie zamknięte będzie skrzyżowanie ulic Słonecznej, Fabrycznej i Daszyńskiego (budowa ronda) oraz ul. Słoneczna od skrzyżowania z ul. Szkolną do ronda przy budynku Sądu
18 i 19 października 2018 r. całkowicie zamknięta będzie ul. Fabryczna na odcinku od przejazdu pod torami kolejowymi do wjazdu do Firmy ZACZYK

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.