Previous
Next
Previous
Next

Śnieżka nagrodzona za promowanie Podkarpacia w Polsce i za granicą

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA została uhonorowana przez Kapitułę Nagrody Podkarpackiego Klubu Biznesu statuetką w kategorii „Promocja Podkarpacia w Polsce i za granicą”. Rozdanie nagród miało miejsce podczas XIV Gali PKB, która odbyła się 23 listopada br. w Jasionce k. Rzeszowa.

Podkarpacki Klub Biznesu to największa organizacja zrzeszająca podkarpackich przedsiębiorców, która od 18 lat działa na rzecz integracji tego środowiska. Tegoroczna, XIV edycja Gali zgromadziła ponad 500 osób ze świata nauki, biznesu, instytucji oraz stałych partnerów dorocznego spotkania, będących równocześnie członkami Podkarpackiego Klubu Biznesu.

Kapituła Nagrody PKB pod przewodnictwem prof. Adama Nogi przyznała cztery statuetki i jedno wyróżnienie, by docenić firmy i osoby, wnoszące szczególny wkład w rozwój Podkarpacia. Wśród nich znalazła się Śnieżka, uhonorowana statuetką w kategorii „Promocja Podkarpacia w Polsce i za granicą”.

Produkty Śnieżki, które powstają właśnie tu, na Podkarpaciu, są szeroko znane i cenione nie tylko w kraju, ale i na świecie. Od lat stanowią źródło inspiracji dla milionów ludzi w kilkudziesięciu krajach. To wielkie osiągnięcie Śnieżki, ale i wielka duma dla naszego regionu. Kapituła Nagrody PKB nie miała żadnych wątpliwości, że to właśnie Śnieżka powinna zostać uhonorowana statuetką za zasługi na rzecz promocji Podkarpacia w Polsce i za granicą – uzasadniła wyróżnienie Małgorzata Kucharska, Prezes Zarządu Podkarpackiego Klubu Biznesu.

W imieniu FFiL Śnieżka SA nagrodę odebrała Joanna Wróbel-Lipa Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Handlowych, która podkreśliła podkarpackie korzenie spółki.

Nagrody przyznawane lokalnie mają dla nas szczególne znaczenie, bo jako firma zawsze podkreślamy swoje przywiązanie do korzeni. Za sukcesem, takim jak ten, zawsze stoją ludzie i to jest właśnie nagroda, na którą bez wątpienia zasłużyli nasi pracownicy. Niezmiennie, od początku istnienia Śnieżki, sercem firmy są nasze zakłady produkcyjne zlokalizowane na Podkarpaciu, Jesteśmy dumni, że nie tylko zbudowaliśmy nasze marki, ale współtworzymy także markę Podkarpacia i Polski – mówiła podczas Gali Wiceprezes.

Podkarpacki Klub Biznesu powstał w 2000 roku w Rzeszowie. Jest dobrowolna organizacją zrzeszającą przedsiębiorców, a obszarem swojego działania obejmuje cały region Podkarpacia. Wszyscy przedsiębiorcy – założyciele PKB – kierują firmami, które osiągnęły znaczący sukces w skali ogólnopolskiej i międzynarodowej. Podkarpacki Klub Biznesu obecnie zrzesza ponad 300 przedsiębiorców podkarpackich oraz blisko 500 przedstawicieli firm poprzez Regionalne Izby Gospodarcze.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.