Previous
Next
Previous
Next

Śnieżka Winter Cup – pierwszy gwizdek już 1 grudnia!

1 grudnia br. rusza turniej Śnieżka Winter Cup, dedykowany najmłodszym piłkarzom, w ramach którego zmierzy się ze sobą w sumie około 500 uczestników z różnych grup wiekowych. To już 12. edycja rozgrywek realizowanych przy wsparciu FFiL Śnieżka SA.

Turniej Śnieżka Winter Cup 2018 rozgrywany będzie przez trzy kolejne weekendy grudnia. W rywalizacji udział wezmą drużyny z 12 miejscowości: Krosna, Rzeszowa, Tarnowa, Mielca, Jasła, Nowej Dęby, Stalowej Woli, Ropczyc, Pilzna, Kolbuszowej, Przecławia i Chorzelowa. To w sumie około 500 uczestników, podzielonych na sześć grup wiekowych. Najmłodsi piłkarze, którzy staną do rozgrywek mają zaledwie 6 lat, najstarsi zaś – 11. Każdy dzień zmagań będzie dedykowany jednej grupie wiekowej.
Zawody rozpoczną się 1 grudnia, kiedy to do rywalizacji staną dzieci z rocznika 2011. W kolejnych dniach na płytę boiska wychodzić będą ich starsi koledzy. Wszystkie mecze turnieju będą odbywać się w hali LKS Igloopol w Dębicy, przy ul. Sportowej 26, w godzinach: 9.00-16.00. Zapraszamy kibiców do zagrzewania młodych sportowców do walki o medale i puchary oraz kibicowaniu im w tej piłkarskiej przygodzie!
Śnieżka Winter Cup to jeden z projektów społecznych FFiL Śnieżka SA, mających na celu wsparcie rozwoju aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Turniej co roku gromadzi setki utalentowanych piłkarzy. Dzięki niemu, młodzi sportowcy mogą poznać emocje związane z rywalizacją z innymi drużynami i otworzyć sobie drogę do gry w najlepszych klubach sportowych w kraju.

Daty rozgrywek Śnieżka Winter Cup 2018:

01.12.2018 – rocznik 2011
02.12.2018 – rocznik 2012
08.12.2018 – rocznik 2008
09.12.2018 – rocznik 2009
15.12.2018 – rocznik 2010
16.12.2018 – rocznik 2007

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.