Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Tikkurila Lododisco dziś o 17.00

Dziś rozpoczyna się  kolejny cykl tematycznych dyskotek na lodzie „Tikkurila Lododisco”. Na miejskim lodowisku w Dębicy odbędą się trzy kolorowe spotkania z Tikkurila, przy czym każde z nich zostanie zorganizowane w innym stylu i klimacie.

Na pierwszą odsłonę bieżącej edycji – pod tytułem „W krainie EMOTek” – zapraszamy już dzię, 30 listopada, w godz.17:00-21:30.

Tym razem przeniesiemy się w świat złotych, żółtych i słonecznych kolorów, gdzie będziemy się bawić razem z EMOTKAMI! Dla uczestników przygotowaliśmy konkursy i zabawy oraz zapasy mega pozytywnej energii! 😊

Kolejne edycje:

– Kraina Lodu (28 grudnia 2018)

– Pluszaki atakują (8 lutego 2019).

W imieniu Burmistrza Miasta Dębica, MOSiR Dębica oraz firmy Tikkurila – wyłącznego sponsora imprezy – zapraszamy całe rodziny do wspólnej kolorowej zabawy na lodowisku!

Wstęp na lodowisko w czasie zabawy: 6 zł bilet normalny, 3 zł bilet ulgowy (70 minut).

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.