Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dębica lata 70 XX wieku. Kto pamięta taki widok ?

Początek lat 70 XX wieku. Ulica Rzeszowska niedaleko „Mechanika”. Rozkopane pobocza ulicy Rzeszowskiej, której wygląd do dziś  radykalnie się nie zmienił. Interesujące jest natomiast istnienie widocznej na głównym zdjęciu ulicy, która dzisiaj jest chyba ulicą wewnątrzosiedlową w sąsiedztwie „Blaszaka”, którego budowa w tym okresie najprawdopodobniej się dopiero rozpoczynała lub miała się rozpocząć.

Zdjęcia z archiwum „mechanika” dzięki uprzejmości Pana Pawła Miłosza i dyrekcji Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.