Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Złoto Pawła Tarczonia w Pucharze Polski Juniorów w kumite

Paweł Tarczoń i Maciej Gorczyca – podopieczni Adama Szeli z Dębickiego Klubu Kyokushin Karate 8 grudnia wzięli udział w  Pucharze Polski juniorów, juniorów młodszych i młodzików, który odbył się w Szczecinku. Paweł Tarczoń zdobył złoty medal w swojej kategorii.

W zawodach wzięło udział 460 zawodników z 76 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Paweł Tarczoń i Maciej Gorczyca podopieczni Adama Szeli startowali w konkurencji kumite. Maciej Gorczyca po wygranej pierwsze walce odpadł w drugiej potyczce zajmując  5-8 miejsce w swojej kategorii wagowej.
Paweł Tarczoń zaliczył fenomenalny występ wygrywając wszystkie walki i tym samym zdobywając złoto i zwyciężając w swojej kategorii wagowej.

https://www.facebook.com/ziemiadebicka/videos/277870072872651/

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.