Previous
Next
Previous
Next

Mikołaj odwiedził najmłodszych w UKH Dębica

cof

Najmłodsze Hokeistki i Hokeiści z Uczniowskiego Klubu Hokejowego Dębica uczestniczyli  w niecodziennym treningu. Odwiedził ich hokejowy Mikołaj, który dla każdego dziecka przygotował drobny upominek. Zawodniczki i Zawodnicy byli bardzo zadowoleni i zafascynowani prezentami. Prezent otrzymał również sam Prezes Marcin Hadowski. Zabawy było co nie miara, przeżycia niezapomniane. Zadowolenia i uśmiechów nie było końca. Dzieci przed treningiem miały wykonane zdjęcia do kalendarza na nadchodzący rok. Kalendarz w UKH Dębica stał się już coroczną tradycją w klubie hokejowym, który w tym sezonie obchodzi 20 rocznicę powstania.

Zapraszamy na DERBY WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO w kategorii Żaka Starszego, już w najbliższą niedzielę na dębickim lodowisku zmierzą się dwie najwyżej notowane drużyny w tabeli.
Mecz pomiędzy UKH Dębica vs, NIEDŹWIADKI Sanok rozpocznie się o godzinie 11:10.
ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA !!!

WSTĘP WOLNY !!!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.