Previous
Next
Previous
Next

Podział punktów na lodowisku przy Piłsudskiego, udany wyjazd zawodników Mini Hokej do Krakowa

W sobotnie popołudnie na dębickim lodowisku spotkały się drużyny lokalnego UKH Dębica oraz PTH Koziołki Poznań. Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęli zawodnicy z Poznania zdobywając 2 bramki. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać i kolejne 3 bramki zdobyli zawodnicy z Dębicy. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 3:2 dla gospodarzy. Niestety dwie kolejne tercje były pod dyktando zawodników z Poznania. Druga tercja przyniosła tylko jedną bramkę dla zawodników z Poznania, natomiast ostatnia tercja zakończyła się wynikiem 1:4. Ostateczny wynik: 4:7 (3:2, 0:1, 1:4), bramki dla UKH Dębica zdobyli: Zawiła(2), Burnat A., Kuczek.
Niedzielne spotkanie miało całkiem odmienne oblicze, pierwszą bramkę dla UKH Dębica w 4 minucie i 26 sekundzie zdobył Maciej Gągol, a zdobyte prowadzenie na początku pierwszej tercji zostało dowiezione do końca spotkania. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 2:0 dla Dębiczan. Druga tercja również była pod dyktando zawodników z Dębicy, którzy zdobyli kolejne 3 bramki, a gwizdek kończący drugą tercję pokazał na tablicy wyników 5:2. Ostatnia tercja zakończyła się jedną bramką przewagi dla poznanian. Końcowy wynik spotkania: 6:4 (2:0, 3:2, 1:2), bramki dla UKH Dębica zdobyli: Gągol(2), Bryk(2), Kopyściański, Zawiła

Bardzo dobry występ Mini Hokeja na turnieju w Krakowie w swojej kategorii wiekowej. Mini Hokej 2 wygrał swoje wszystkie mecze, natomiast ich starsi koledzy zanotowali dwie porażki. W tej kategorii wiekowej rozgrywane są turnieje podnoszące umiejętności zawodników oraz ich ogranie na lodowisku. W krakowskim turnieju wystąpiły drużyny z Oświęcimia, Krynicy, Dębicy oraz Gospodarze, a każda z reprezentacji składała się z dwóch zespołów.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.